| Wykorzystanie | Skala żurawia |
|---|---|
| Efekty termiczne na wyjściu | ±0,001% pełnej skali/°F |
| WRAŻLIWOŚĆ | 2,0 ± 10% mV/V |
| Pojemność | 10, 20, 50, 100, 200, 500, 1000N |
| Produkcja | 2 mV/V |
| Model | SPA-01 |
|---|---|
| Specyfikacja kabla | φ5 |
| Zasilanie | 10 V prądu stałego |
| Kabel | φ5, 2m |
| Dokładność | 0,02% FS |
| Kabel | φ5, 2m |
|---|---|
| Dokładność | 0,02% FS |
| Zindywidualizowane | Przystępne. |
| Temperatura skompensowana | -10°C do +40°C |
| Materiał | Stop aluminium |
| Features | High Precision Good Performance |
|---|---|
| Linearity | 0.2 %FS |
| Hysteresis | ≤0.02%F.S. |
| Temperature Effect On Zero | ≤0.02%F.S./10℃ |
| Operating Temperature | -10 ℃-60 ℃ |
| Specyfikacja kabla | φ5.5 |
|---|---|
| Temp | -20-60 ° C. |
| Zasilacz | 10 V prądu stałego |
| Tworzywo | Stop aluminium |
| Temperatura skompensowana | -10°C do +40°C |
| Feature | High Accuracy, Good Stability |
|---|---|
| Accuracy | ±0.5% Of Full Scale |
| Safety Overload | 150% |
| Process Connection | 1/4 |
| Working Temperature | -10~+ 80°C |
| Zakres | 10kgf 20kgf 50kgf 70kgf |
|---|---|
| Średnica | 20mm |
| Moc znamionowa | 1,5±20%mV/V |
| Wstawianie | M3 Węzeł z przędzą |
| Zastosowanie | Elektroniczny sprzęt do ważenia |
| Rodzaj montażu | Mocowanie śrubowe |
|---|---|
| Temperatura skompensowana | -10℃-50℃ |
| Wpływ temperatury na zero | ≤0,02% pełnej skali/10℃ |
| Cechy | Wysoka precyzja, dobra wydajność |
| Powtarzalność | ≤0,01% pełnej skali |
| Specyfikacja kabla | φ5.5 |
|---|---|
| Temp | -20-60°C |
| Zasilanie | 10 V prądu stałego |
| Materiał | Stop aluminium |
| Temperatura skompensowana | -10°C do +40°C |
| Load Cell | Strain Gauge |
|---|---|
| Measurement Range | 0-1000 Psi |
| Feature | High Accuracy, Good Stability |
| Theory | Strain Gage |
| Housing Material | Stainless Steel |