| materiał | Stal stopowa |
|---|---|
| Pojemność | 10-30t |
| rozmiar | 3,2 x 0,9 metra |
| Wczytaj typ komórki | Komórka obciążeniowa kolumny, certyfikat OIML |
| Wskaźnik wagi | LED, LCD |
| Features | High Precision Good Performance |
|---|---|
| Hysteresis | ≤0.02%F.S. |
| Mounting Type | Screw Mount |
| Capacity | 1-30t |
| Operating Temperature | -10 ℃-60 ℃ |
| Wstawianie | M3 Węzeł z przędzą |
|---|---|
| Rezystancja wyjściowa | 350±10Ω |
| Klasa ochrony | IP65 |
| Materiał | Stopy AL |
| Kompleksowy błąd | ≤±0,5% |
| Odporność na izolację | ≥5000 MΩ(100VDC) |
|---|---|
| Temperatura robocza | -10 ℃ -60 ℃ |
| Typ montażu | Mocowanie śrubowe |
| Liniowość | 0,2% FS |
| Cechy | Wysoka precyzja, dobra wydajność |
| Model | PT602 |
|---|---|
| Overpressure | 2 Times Of Full Scale |
| Power Supply | 10-30V DC |
| Feature | High Accuracy, Good Stability |
| Load Cell | Strain Gauge |
| Material | Steel Or Alloy Aluminum |
|---|---|
| Feature | Micro Pressure Sensor |
| Creep | ±0.05% Full Scale |
| Dimensions | 5 Mm X 5 Mm |
| Working Temperature | -20~+80℃, |
| Stopień obrony | IP67 |
|---|---|
| Pojemność | 1T-70T |
| Zastosowanie | Ważenie sprzętu przemysłowego i testowania rozciągania |
| Model | PR-01 |
| Nieliniowość | ≤±0,02% pełnej skali |
| Output Signal | 1mv,1,5mv |
|---|---|
| Model | TS-07 |
| Use | Weighing For Truck Axles |
| Static Precision | 0.1~0.5%F.S. |
| Division | 5kg |
| Rodzaj montażu | Mocowanie śrubowe |
|---|---|
| Temperatura skompensowana | -10℃-50℃ |
| Wpływ temperatury na zero | ≤0,02% pełnej skali/10℃ |
| Cechy | Wysoka precyzja, dobra wydajność |
| Powtarzalność | ≤0,01% pełnej skali |
| materiał | Z tworzyw sztucznych |
|---|---|
| Precyzja | III stopień |
| Pokaz | 6-bitowy wyświetlacz: 0.8 cali LED |
| Jednostka wagi | kg / lb |
| Zewnętrzny zasilacz sieciowy | 100-240VAC 50 / 60Hz |