| Rodzaj | Belka ścinana |
|---|---|
| Histereza | ±0,02%FS, ±0,03%FS, ±0,05%FS |
| Rezystancja izolacji | ≥5000MΩ |
| Dokładność | 00,02% FS, 0,03% FS, 0,05% FS |
| Rezystancja wyjściowa | 700Ω±5Ω |
| Features | High Precision Good Performance |
|---|---|
| Hysteresis | ≤0.02%F.S. |
| Repeatability | ≤0.01%F.S. |
| Linearity | 0.2 %FS |
| Temperature Effect On Zero | ≤0.02%F.S./10℃ |
| Ochrona wody | IP67 |
|---|---|
| Impedancja wejściowa | 650/350±5Ω |
| WRAŻLIWOŚĆ | 2,0 ± 10% mV/V |
| Maksymalne wzbudzenie | 15V |
| Efekty termiczne na wyjściu | ±0,001% pełnej skali/°F |
| WRAŻLIWOŚĆ | 2,0 ± 0,2 mV/V |
|---|---|
| Rezystancja wejściowa | 400±10Ω |
| Zasilanie | 10 V prądu stałego |
| Temperatura pracy | -20°C do +60°C |
| Wykorzystanie | Przetwornik pomiaru masy |
| Materia | Stali stopowych |
|---|---|
| Nieliniowość | ≤±0,02% pełnej skali |
| Zalecane wzbudzenie | 10V |
| Stopień obrony | IP67 |
| Zastosowanie | Ważenie przemysłowe |
| Napięcie wzbudzenia | 5VDC/10VDC |
|---|---|
| Cechy | Wysoka celność |
| Sygnał wyjściowy | Analogowe (mV/V), cyfrowe (RS485, CAN) |
| Długość kabla | 10-15 metrów |
| Skala | 1-50T |
| Stopień obrony | IP67 |
|---|---|
| Pojemność | 10T-100T |
| Zastosowanie | Ważenie przemysłowe |
| Model | CR-03 |
| Nieliniowość | ≤±0,02% pełnej skali |
| WRAŻLIWOŚĆ | 2,0 ± 0,05 mV/V |
|---|---|
| Znamionowy zakres temperatur | -10~+60℃ |
| Rezystancja wyjściowa | 700Ω±5Ω |
| Maksymalne wzbudzenie | 15V |
| Cechy | Niezawodna wydajność |
| Materia | Stali stopowych |
|---|---|
| Nieliniowość | ≤±0,02% pełnej skali |
| Zalecane wzbudzenie | 10V |
| Stopień obrony | IP67 |
| Zastosowanie | Ważenie przemysłowe |
| Napięcie wzbudzenia | 5VDC/10VDC |
|---|---|
| Cechy | Wysoka celność |
| Sygnał wyjściowy | Analogowe (mV/V), cyfrowe (RS485, CAN) |
| Długość kabla | 10-15 metrów |
| Skala | 1-50T |