| Specyfikacja kabla | φ5.5 |
|---|---|
| Temp | -20-60°C |
| Zasilanie | 10 V prądu stałego |
| Materiał | Stop aluminium |
| Temperatura skompensowana | -10°C do +40°C |
| Housing Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Theory | Strain Gage |
| Accuracy | ±0.5% Of Full Scale |
| Measurement Range | 0-1000 Psi |
| Safety Overload | 150% |
| Specyfikacja kabla | φ5.5 |
|---|---|
| Temp | -20-60°C |
| Zasilanie | 10 V prądu stałego |
| Materiał | Stop aluminium |
| Temperatura skompensowana | -10°C do +40°C |
| Stopień obrony | IP67 |
|---|---|
| Pojemność | 1T-70T |
| Aplikacja | Ważenie przemysłowe |
| Model | PR-01 |
| Nieliniowość | ≤±0,02% pełnej skali |
| Powierzchnia | Kratka /gładka |
|---|---|
| Gęstość | 10 mm |
| Zasilanie | Prąd zmienny 220 V/50 Hz |
| Odpowiednie do | Ważenie samochodów ciężarowych i pojazdów |
| Długość | OEM |
| materiał | Z tworzyw sztucznych |
|---|---|
| Pokaz | 6-cyfrowa czerwona dioda LED 30,5 mm |
| Użycie | Truck Scale, Ważenie Bridge |
| Jednostka ważąca | KG, TON |
| Interfejs | RS232C |
| Nazwa | wskaźnik wagi |
|---|---|
| Precyzja | III klasa |
| Wyświetlacz | Wyświetlacz 6-bitowy: 0,8 cala LED |
| Jednostka wagi | kg / funt |
| Zewnętrzny zasilacz sieciowy | 100-240 V AC 50/60 Hz |
| Histereza | ±0,05% |
|---|---|
| Zakres pomiaru | 0-1000 Mikroodkształcenia |
| Temperatura robocza | -20~+80 ℃ |
| Użycie | Czujnik ogniwa obciążnikowego |
| Materiał nośnika | Aldehyd fenolowy/poliimid/epoksyd |
| Histereza | ±0,05% |
|---|---|
| Zakres pomiaru | 0-1000 Mikroodkształcenia |
| Temperatura robocza | -20~+80 ℃ |
| Użycie | Czujnik ogniwa obciążnikowego |
| Materiał nośnika | Aldehyd fenolowy/poliimid/epoksyd |
| Histereza | ±0,05% |
|---|---|
| Zakres pomiaru | 0-1000 Mikroodkształcenia |
| Temperatura robocza | -20~+80 ℃ |
| Użycie | Czujnik ogniwa obciążnikowego |
| Materiał nośnika | Aldehyd fenolowy/poliimid/epoksyd |