| Nazwa produktu | waga laboratoryjna |
|---|---|
| Model | TW-03 |
| Zastosowanie | Supermarket, dział jakości, handel detaliczny, sklep spożywczy, artykuły spożywcze itp. |
| Projekt | Wyświetlacz LCD |
| Dokładność | +/- 0,1% |
| Nazwa produktu | waga laboratoryjna |
|---|---|
| Model | TW-03 |
| Zastosowanie | Supermarket, dział jakości, handel detaliczny, sklep spożywczy, artykuły spożywcze itp. |
| Projekt | Wyświetlacz LCD |
| Dokładność | +/- 0,1% |
| materiał | Stop aluminium |
|---|---|
| Pojemność | 10t-20t |
| Teoria | Load Cell |
| Precyzja | 1% -5% |
| Ochrona wody | IP67 |
| materiał | Ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| aplikacji | Skalę ważenia |
| Max Load Cell Connection | 6 x 350 Ohm Obciążenia |
| OEM | zaakceptować |
| Zasilanie | AC i bateria |
| Pokaz | 30,5 mm LED |
|---|---|
| Wczytaj ogniwo | 8 x 350Ohm Obciążenia |
| materiał | Dom z tworzywa sztucznego |
| Interfejs | RS232 |
| aplikacji | Skalę ważenia |
| Pokaz | 30,5 mm LED |
|---|---|
| materiał | Ze stali nierdzewnej |
| Użycie | Truck Scale, Ważenie Bridge |
| Max Load Cell Connection | 8x350 Ohm Load Cell |
| Szczegóły pakowania | 1 szt. Za pudełko. 8 sztuk w kartonie |
| materiał | Ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Pokaz | Duży LCD |
| Max Division | 3000 |
| Komórka obciążeniowa | 1-4 szt. Obciążenie ogniwa 350 Ohm |
| Operacja Temperatura | -10 ° C ~ 40 ° C |
| materiał | Stal stopowa lub stal nierdzewna |
|---|---|
| aplikacji | Ważenie przemysłowe |
| Pojemność | 500-5000 kg |
| Wskaźnik | LED lub LCD |
| Maksymalny wymiar | 2x3 metry |
| materiał | Stal stopowa |
|---|---|
| Load Cell | Jedno ogniwo obciążnikowe z pojedynczym ścinaniem |
| Pojemność | 100 kg do 5 ton |
| Precyzja | 0,2% |
| Temperatura pracy | -10 ~ + 40 ° C |
| Histereza | ± 0,05% |
|---|---|
| Zakres pomiaru | 0-1000 Mikroodkształcenia |
| Temperatura robocza | -20~+80 ℃ |
| Stosowanie | Czujnik ogniwa obciążnikowego |
| Materiał nośnika | Aldehyd fenolowy/poliimid/epoksyd |