| Nazwa produktu | Akcesoria do ogniw obciążnikowych |
|---|---|
| Wartość nominalna | 1 mg - 20 kg |
| Podatność | 0,07-0,005 |
| materiał | Stianless Steel |
| Czas dostawy | 15-20 dni |
| rozmiar kabla | φ5,0x3000mm |
|---|---|
| Model | SS-02 |
| Materiał | Stop aluminium |
| Waga | 0.5 kg |
| Użycie | Skala żurawia |
| rozmiar kabla | φ5,0x3000mm |
|---|---|
| Model | SS-02 |
| Materiał | Stop aluminium |
| Waga | 0.5 kg |
| Użycie | Skala żurawia |
| Features | High Precision Good Performance |
|---|---|
| Capacity | 1-30t |
| Operating Temperature | -10 ℃-60 ℃ |
| Temperature Effect On Zero | ≤0.02%F.S./10℃ |
| Insulation Resistance | ≥5000 M Ω(100VDC) |
| Zindywidualizowane | Przystępne. |
|---|---|
| Rezystancja wejściowa | 400±10Ω |
| Wykorzystanie | Przetwornik pomiaru masy |
| Temperatura skompensowana | -10°C do +40°C |
| Zasilanie | 10 V prądu stałego |
| Wstawianie | M3 Węzeł z przędzą |
|---|---|
| Rezystancja wyjściowa | 350±10Ω |
| Klasa ochrony | IP65 |
| Materiał | Stop aluminium |
| Kompleksowy błąd | ≤±0,5% |
| Cechy | Wysoka precyzja, dobra wydajność |
|---|---|
| Powtarzalność | ≤0,01% pełnej skali |
| Temperatura pracy | -10 ℃ -60 ℃ |
| Rodzaj montażu | Mocowanie śrubowe |
| Materiał | Stal stopowa lub stop aluminium |
| Cechy | Wysoka precyzja, dobra wydajność |
|---|---|
| Powtarzalność | ≤0,01% pełnej skali |
| Temperatura pracy | -10 ℃ -60 ℃ |
| Rodzaj montażu | Mocowanie śrubowe |
| Materiał | Stal stopowa lub stop aluminium |
| Model | SPA-01 |
|---|---|
| Specyfikacja kabla | φ5 |
| Zasilanie | 10 V prądu stałego |
| Kabel | φ5, 2m |
| Dokładność | 0,02% FS |
| Materiał | Stal stopowa lub stop aluminium |
|---|---|
| Liniowość | 0,2% FS |
| Rodzaj montażu | Mocowanie śrubowe |
| Powtarzalność | ≤0,01% pełnej skali |
| Histereza | ≤0,02% pełnego zakresu |