| materiał | Stop aluminium lub stopu stali |
|---|---|
| Użycie | Skalę ważenia |
| Sygnał | 2mv / v |
| Kabel | 2-6 metrów |
| Ochrona wody | IP67 |
| Wczytaj typ komórki | Typ jednopunktowy |
|---|---|
| Pojemność | 3-80 kg |
| Precyzja | C3 |
| czułość | 1mv lub 2mv |
| materiał | Stop aluminium |
| Wstawianie | M3 Węzeł z przędzą |
|---|---|
| Rezystancja wyjściowa | 350±10Ω |
| Klasa ochrony | IP65 |
| Materiał | Stopy AL |
| Kompleksowy błąd | ≤±0,5% |
| Features | High Precision Good Performance |
|---|---|
| Linearity | 0.2 %FS |
| Hysteresis | ≤0.02%F.S. |
| Temperature Effect On Zero | ≤0.02%F.S./10℃ |
| Operating Temperature | -10 ℃-60 ℃ |
| Rodzaj montażu | Mocowanie śrubowe |
|---|---|
| Temperatura skompensowana | -10℃-50℃ |
| Wpływ temperatury na zero | ≤0,02% pełnej skali/10℃ |
| Cechy | Wysoka precyzja, dobra wydajność |
| Powtarzalność | ≤0,01% pełnej skali |
| Zakres | 10kgf 20kgf 50kgf 70kgf |
|---|---|
| Średnica | 20mm |
| Moc znamionowa | 1,5±20%mV/V |
| Wstawianie | M3 Węzeł z przędzą |
| Zastosowanie | Elektroniczny sprzęt do ważenia |
| Wyjście | 1mV |
|---|---|
| Stosowanie | Urządzenie ważące |
| Teoria | Ogniwo obciążnikowe tensometru |
| Nazwa produktu | Komórka mikroobciążeniowa |
| Tworzywo | Stop aluminium |
| Creep | ±0.05% Full Scale |
|---|---|
| Silicon | 4.7×0.22×0.02 |
| Measurement Range | 0-1000 Microstrain |
| Working Temperature | -20~+80℃, |
| Operational Temperature | -20~+80℃ |
| Histereza | ±0,05% |
|---|---|
| Zakres pomiaru | 0-1000 Mikroodkształcenia |
| Temperatura robocza | -20~+80 ℃ |
| Użycie | Czujnik ogniwa obciążnikowego |
| Materiał nośnika | Aldehyd fenolowy/poliimid/epoksyd |
| Histereza | ±0,05% |
|---|---|
| Zakres pomiaru | 0-1000 Mikroodkształcenia |
| Temperatura robocza | -20~+80 ℃ |
| Użycie | Czujnik ogniwa obciążnikowego |
| Materiał nośnika | Aldehyd fenolowy/poliimid/epoksyd |