| Features | High Precision Good Performance |
|---|---|
| Hysteresis | ≤0.02%F.S. |
| Repeatability | ≤0.01%F.S. |
| Linearity | 0.2 %FS |
| Temperature Effect On Zero | ≤0.02%F.S./10℃ |
| Temp | -20-60°C |
|---|---|
| Dokładność | 0,02% FS |
| Rezystancja wejściowa | 400±10Ω |
| Długość kabla | 2-3 metry |
| Model | SPA-01 |
| Cechy | Wysoka precyzja, dobra wydajność |
|---|---|
| Powtarzalność | ≤0,01% pełnej skali |
| Rezystancja izolacji | ≥5000 MΩ(100VDC) |
| Temperatura skompensowana | -10℃-50℃ |
| Materiał | Stal stopowa lub stop aluminium |
| Specyfikacja kabla | φ5.5 |
|---|---|
| Temp | -20-60 ° C. |
| Zasilacz | 10 V prądu stałego |
| Tworzywo | Stop aluminium |
| Temperatura skompensowana | -10°C do +40°C |
| Materiał | stop aluminium |
|---|---|
| Wyjście | 2mv/v |
| Długość kabla | 42 cm |
| Precyzja | C2 |
| Ochrona | IP66 |
| Materiał | stop aluminium |
|---|---|
| Sygnał wyjściowy | 0,5 mv 0,1 mv, 2 mv |
| Długość przewodu | 400-1000mm |
| Ochrona wód | IP65 |
| Typ ogniwa obciążnikowego | Belka równoległa |
| Materiał | stop aluminium |
|---|---|
| Sygnał wyjściowy | 0,5 mv 0,1 mv, 2 mv |
| Długość przewodu | 400-1000mm |
| Ochrona wód | IP65 |
| Typ ogniwa obciążnikowego | Belka równoległa |
| Materiał | stop aluminium |
|---|---|
| Pojemność | 1-20 kg |
| Typ ogniwa obciążnikowego | Typ S |
| Długość kabla | 1-5 metrów |
| Sygnał wyjściowy | 1,5±0,05 mV/V |
| Materiał | Stop aluminium |
|---|---|
| Pojemność | 3-120 kg |
| Precyzja | C3 |
| Długość przewodu | 40-100 cm |
| Czas dostawy | 10 dni |
| Nazwa produktu | Mikroczujniki obciążnikowe |
|---|---|
| Pojemność | 100-300g |
| Materiał | stop aluminium |
| Zakres temperatury | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
| Szczegóły pakowania | 1 szt. W pudełku, 200 szt. W kartonie |