| Specyfikacja kabla | φ5.5 |
|---|---|
| Temp | -20-60°C |
| Zasilanie | 10 V prądu stałego |
| Materiał | Stop aluminium |
| Temperatura skompensowana | -10°C do +40°C |
| Specyfikacja kabla | φ5.5 |
|---|---|
| Temp | -20-60°C |
| Zasilanie | 10 V prądu stałego |
| Materiał | Stop aluminium |
| Temperatura skompensowana | -10°C do +40°C |
| materiał | Stop aluminium |
|---|---|
| typu | S -Beam |
| Użycie | Skala dźwigowa |
| Ochrona wody | IP67 |
| Precyzja | C3 |
| Produkcja | 1mV |
|---|---|
| Użycie | Urządzenie ważące |
| Teoria | Ogniwo obciążnikowe tensometru |
| Nazwa produktu | Komórka mikroobciążeniowa |
| Materiał | Stop aluminium |
| Materiał | Stop aluminium |
|---|---|
| Typ ogniwa obciążeniowego | Czujnik tensometryczny |
| Kompleksowy błąd | ≤±0,5% |
| Moc znamionowa | 1,5±20%mV/V |
| Impedancja wejściowa | 350-700Ω |
| Wyjście | 1mv |
|---|---|
| Stosowanie | Urządzenie ważące |
| Teoria | Tensometryczny czujnik tensometryczny |
| Nazwa produktu | Mikro ogniwo obciążnikowe |
| Tworzywo | Stop aluminium |
| Nazwa produktu | Miniaturowe ogniwo obciążnikowe |
|---|---|
| Materiał | stop aluminium |
| Funkcja | wysoka precyzja |
| Styl | Typ wiązki równoległej |
| Pojemność | 3kg, 5kg, 10kg |
| Output | 1mv |
|---|---|
| Usage | Weighing Device |
| Theory | Strain Gauge Load Cell |
| Product name | Micro Load Cell |
| Material | Alloy Aluminum |
| Nazwa produktu | Miniaturowe ogniwo obciążnikowe |
|---|---|
| Materiał | stop aluminium |
| Funkcja | wysoka precyzja |
| Styl | Typ wiązki równoległej |
| Szczegóły pakowania | 300 SZTUK ZA CTN |
| Model | BF-BA Series |
|---|---|
| Hysteresis | ±0.05% Full Scale |
| Service | Custom |
| Measurement Range | 0-1000 Microstrain |
| Usage | Load Cell Sensor |