| Materiał | Stal lub stop aluminium |
|---|---|
| Usługa | Zwyczajne |
| skradać się | ±0,05% pełnej skali |
| krzem | 4.7 x 0.22 x 0.02 |
| Temperatura pracy | -20 ~ +80 ℃, |
| Materiał | stop aluminium |
|---|---|
| Rodzaj | Miniaturowy równoległy |
| Powiązane obciążenie | 1-50 kg |
| Ochrona wód | IP65 |
| Stosowanie | Skalę ważenia |
| Nazwa produktu | Mini ogniwo obciążnikowe |
|---|---|
| Materiał | Stop aluminium lub stal stopowa |
| Długość kabla | 220-660mm |
| Zakres temperatury | -20~+55℃ |
| Teoria | Czujnik rezystancji |
| Nazwa produktu | Miniaturowe ogniwo obciążnikowe |
|---|---|
| Pojemność | 100-3000G |
| Materiał | stop aluminium |
| Funkcja | wysoka precyzja |
| Szczegóły pakowania | 300 sztuk w kartonie |
| Dokładność | 0,02-0,2% |
|---|---|
| Pojemność | 1-50 kg |
| skradać się | ≤0,02% FS/30 min |
| Napięcie wzbudzenia | 5-10V |
| Histereza | ≤0,02% FS |
| Histereza | ±0,05% |
|---|---|
| Zakres pomiarowy | 0-1000 Mikroodkształcenia |
| Temperatura robocza | -20~+80 ℃ |
| Stosowanie | Czujnik ogniwa obciążnikowego |
| Materiał nośny | Aldehyd fenolowy/poliimid/epoksyd |
| Histereza | ±0,05% |
|---|---|
| Zakres pomiaru | 0-1000 Mikroodkształcenia |
| Temperatura robocza | -20~+80 ℃ |
| Użycie | Czujnik ogniwa obciążnikowego |
| Materiał nośnika | Aldehyd fenolowy/poliimid/epoksyd |
| Nazwa produktu | Małe ogniwo obciążnikowe |
|---|---|
| skala | 1kg, 2kg, 3kg |
| Stosowanie | Czujnik ciśnienia |
| Numer modelu | SL-09 |
| Szczegóły pakowania | 100 sztuk w pudełku |
| Usage | Load Cell Sensor |
|---|---|
| Silicon | 4.7×0.22×0.02 |
| Measurement Range | 0-1000 Microstrain |
| Model | BF-BA Series |
| Operational Temperature | -20~+80℃ |
| Materiał | Stal lub stop aluminium |
|---|---|
| Cechy | Mikro czujnik ciśnienia |
| Materiał nośnika | Aldehyd fenolowy/ Poliamid/ Epoksy |
| Temperatura pracy | -20 ~ +80 ℃, |
| Temperatura robocza | -20~+80 ℃ |