| Rodzaj | Belka ścinana |
|---|---|
| Histereza | ±0,02%FS, ±0,03%FS, ±0,05%FS |
| Rezystancja izolacji | ≥5000MΩ |
| Dokładność | 00,02% FS, 0,03% FS, 0,05% FS |
| Rezystancja wyjściowa | 700Ω±5Ω |
| Zakres | 10kgf 20kgf 50kgf 70kgf |
|---|---|
| Średnica | 20mm |
| Moc znamionowa | 1,5±20%mV/V |
| Wstawianie | M3 Węzeł z przędzą |
| Zastosowanie | Elektroniczny sprzęt do ważenia |
| Wstawianie | M3 Węzeł z przędzą |
|---|---|
| Rezystancja wyjściowa | 350±10Ω |
| Klasa ochrony | IP65 |
| Materiał | Stop aluminium |
| Kompleksowy błąd | ≤±0,5% |
| Materia | Stali stopowych |
|---|---|
| Nieliniowość | ≤±0,02% pełnej skali |
| Zalecane wzbudzenie | 10V |
| Stopień obrony | IP67 |
| Zastosowanie | Ważenie przemysłowe |
| Napięcie wzbudzenia | 5VDC/10VDC |
|---|---|
| Cechy | Wysoka celność |
| Sygnał wyjściowy | Analogowe (mV/V), cyfrowe (RS485, CAN) |
| Długość kabla | 10-15 metrów |
| Skala | 1-50T |
| Wstawianie | M3 Węzeł z przędzą |
|---|---|
| Rezystancja wyjściowa | 350±10Ω |
| Klasa ochrony | IP65 |
| Materiał | Stopy AL |
| Kompleksowy błąd | ≤±0,5% |
| Specyfikacja kabla | φ5.5 |
|---|---|
| Temp | -20-60°C |
| Zasilanie | 10 V prądu stałego |
| Materiał | Stop aluminium |
| Temperatura skompensowana | -10°C do +40°C |
| Specyfikacja kabla | φ5.5 |
|---|---|
| Temp | -20-60°C |
| Zasilanie | 10 V prądu stałego |
| Materiał | Stop aluminium |
| Temperatura skompensowana | -10°C do +40°C |
| Specyfikacja kabla | φ5.5 |
|---|---|
| Temp | -20-60 ° C. |
| Zasilacz | 10 V prądu stałego |
| Tworzywo | Stop aluminium |
| Temperatura skompensowana | -10°C do +40°C |
| Features | High Precision Good Performance |
|---|---|
| Hysteresis | ≤0.02%F.S. |
| Repeatability | ≤0.01%F.S. |
| Linearity | 0.2 %FS |
| Temperature Effect On Zero | ≤0.02%F.S./10℃ |