| Model | BF-BA Series |
|---|---|
| Hysteresis | ±0.05% Full Scale |
| Service | Custom |
| Measurement Range | 0-1000 Microstrain |
| Usage | Load Cell Sensor |
| Usage | Load Cell Sensor |
|---|---|
| Silicon | 4.7×0.22×0.02 |
| Measurement Range | 0-1000 Microstrain |
| Model | BF-BA Series |
| Operational Temperature | -20~+80℃ |
| Histereza | ±0,05% |
|---|---|
| Zakres pomiarowy | 0-1000 Mikroodkształcenia |
| Temperatura robocza | -20~+80 ℃ |
| Stosowanie | Czujnik ogniwa obciążnikowego |
| Materiał nośny | Aldehyd fenolowy/poliimid/epoksyd |
| Histereza | ±0,05% |
|---|---|
| Zakres pomiaru | 0-1000 Mikroodkształcenia |
| Temperatura robocza | -20~+80 ℃ |
| Użycie | Czujnik ogniwa obciążnikowego |
| Materiał nośnika | Aldehyd fenolowy/poliimid/epoksyd |
| Certifications | NTEP, OIML |
|---|---|
| Theroy | Load Cell |
| Static Accuracy | ±0.1% |
| Division | 5kg |
| Use | Weighing For Truck Axles |
| Materiał | Stal lub stop aluminium |
|---|---|
| Cechy | Mikro czujnik ciśnienia |
| Materiał nośnika | Aldehyd fenolowy/ Poliamid/ Epoksy |
| Temperatura pracy | -20 ~ +80 ℃, |
| Temperatura robocza | -20~+80 ℃ |
| Ochrona wody | IP67 |
|---|---|
| Impedancja wejściowa | 650/350±5Ω |
| WRAŻLIWOŚĆ | 2,0 ± 10% mV/V |
| Maksymalne wzbudzenie | 15V |
| Efekty termiczne na wyjściu | ±0,001% pełnej skali/°F |
| Wykorzystanie | Skala żurawia |
|---|---|
| Efekty termiczne na wyjściu | ±0,001% pełnej skali/°F |
| WRAŻLIWOŚĆ | 2,0 ± 10% mV/V |
| Pojemność | 10, 20, 50, 100, 200, 500, 1000N |
| Produkcja | 2 mV/V |
| rozmiar kabla | φ5,0x3000mm |
|---|---|
| Model | SS-02 |
| Materiał | Stop aluminium |
| Waga | 0.5 kg |
| Użycie | Skala żurawia |
| rozmiar kabla | φ5,0x3000mm |
|---|---|
| Model | SS-02 |
| Materiał | Stop aluminium |
| Waga | 0.5 kg |
| Użycie | Skala żurawia |