| Features | High Precision Good Performance |
|---|---|
| Capacity | 1-30t |
| Operating Temperature | -10 ℃-60 ℃ |
| Temperature Effect On Zero | ≤0.02%F.S./10℃ |
| Insulation Resistance | ≥5000 M Ω(100VDC) |
| Zindywidualizowane | Przystępne. |
|---|---|
| Rezystancja wejściowa | 400±10Ω |
| Wykorzystanie | Przetwornik pomiaru masy |
| Temperatura skompensowana | -10°C do +40°C |
| Zasilanie | 10 V prądu stałego |
| Specyfikacja kabla | φ5.5 |
|---|---|
| Temp | -20-60°C |
| Zasilanie | 10 V prądu stałego |
| Materiał | Stop aluminium |
| Temperatura skompensowana | -10°C do +40°C |
| Cechy | Wysoka precyzja, dobra wydajność |
|---|---|
| Powtarzalność | ≤0,01% pełnej skali |
| Temperatura pracy | -10 ℃ -60 ℃ |
| Rodzaj montażu | Mocowanie śrubowe |
| Materiał | Stal stopowa lub stop aluminium |
| Cechy | Wysoka precyzja, dobra wydajność |
|---|---|
| Powtarzalność | ≤0,01% pełnej skali |
| Temperatura pracy | -10 ℃ -60 ℃ |
| Rodzaj montażu | Mocowanie śrubowe |
| Materiał | Stal stopowa lub stop aluminium |
| Stopień obrony | IP67 |
|---|---|
| Pojemność | 1T-70T |
| Aplikacja | Ważenie przemysłowe |
| Model | PR-01 |
| Nieliniowość | ≤±0,02% pełnej skali |
| Materiał | Stal stopowa lub stop aluminium |
|---|---|
| Liniowość | 0,2% FS |
| Rodzaj montażu | Mocowanie śrubowe |
| Powtarzalność | ≤0,01% pełnej skali |
| Histereza | ≤0,02% pełnego zakresu |
| Cechy | Wysoka precyzja, dobra wydajność |
|---|---|
| Powtarzalność | ≤0,01% pełnej skali |
| Rezystancja izolacji | ≥5000 MΩ(100VDC) |
| Temperatura skompensowana | -10℃-50℃ |
| Materiał | Stal stopowa lub stop aluminium |
| Rodzaj montażu | Mocowanie śrubowe |
|---|---|
| Temperatura skompensowana | -10℃-50℃ |
| Wpływ temperatury na zero | ≤0,02% pełnej skali/10℃ |
| Cechy | Wysoka precyzja, dobra wydajność |
| Powtarzalność | ≤0,01% pełnej skali |
| Feature | High Accuracy, Good Stability |
|---|---|
| Accuracy | ±0.5% Of Full Scale |
| Safety Overload | 150% |
| Process Connection | 1/4 |
| Working Temperature | -10~+ 80°C |