| Typ ogniwa obciążeniowego | Czujnik tensometryczny |
|---|---|
| Pojemność | 10t-50t |
| Model | CR-05 |
| Zastosowanie | Ważenie przemysłowe |
| Cechy | Wysoka celność |
| Dokładność | 0,02% |
|---|---|
| Cechy | Niezawodna wydajność |
| Rezystancja wyjściowa | 700Ω±5Ω |
| Histereza | ±0,02%FS, ±0,03%FS, ±0,05%FS |
| Typ ogniwa obciążeniowego | Jednorazowa komórka obciążeniowa wiązki szyjącej |
| Znamionowy zakres temperatur | -10~+60℃ |
|---|---|
| WRAŻLIWOŚĆ | 2,0 ± 0,05 mV/V |
| Maksymalne wzbudzenie | 15V |
| Rezystancja wyjściowa | 700Ω±5Ω |
| Typ ogniwa obciążeniowego | Jednorazowa komórka obciążeniowa wiązki szyjącej |
| Pojemność | 10T-100T |
|---|---|
| Stopień obrony | IP67 |
| Zastosowanie | Ważenie Przemysłowy pomiar siły rozciągającej i ściskającej |
| Model | CL-03 |
| Materia | Stali stopowych |
| WRAŻLIWOŚĆ | 2,0 ± 0,05 mV/V |
|---|---|
| Typ ogniwa obciążeniowego | Jednorazowa komórka obciążeniowa wiązki szyjącej |
| Zakres pomiarowy | 100kg-10t |
| Dokładność | 00,02% FS, 0,03% FS, 0,05% FS |
| Materiał | Stal stopowa / Stal nierdzewna |
| Materiał | Stop aluminium |
|---|---|
| Połączenie | Otwór gwintowany M4/M3 |
| Typ ogniwa obciążeniowego | Czujnik tensometryczny |
| Zakres temp. pracy | -20~+80℃ |
| Klasa ochrony | IP65 |
| Typ ogniwa obciążeniowego | Czujnik tensometryczny |
|---|---|
| Moc znamionowa | 1,5±20%mV/V |
| Impedancja wejściowa | 350-700Ω |
| Kompleksowy błąd | ≤±0,5% |
| Zakres temp. pracy | -20~+80℃ |
| Materiał | Stop aluminium |
|---|---|
| Typ ogniwa obciążeniowego | Czujnik tensometryczny |
| Kompleksowy błąd | ≤±0,5% |
| Moc znamionowa | 1,5±20%mV/V |
| Impedancja wejściowa | 350-700Ω |
| Rodzaj | Akcesoria |
|---|---|
| Ochrona | IP68 |
| Zastosowanie | Ogniwo obciążeniowe |
| Zakres temperatury | -20°C do 80°C |
| Skala | 1t do 20t |
| Materiał | Stal lub stop aluminium |
|---|---|
| Usługa | Zwyczajne |
| skradać się | ±0,05% pełnej skali |
| krzem | 4.7 x 0.22 x 0.02 |
| Temperatura pracy | -20 ~ +80 ℃, |