| Nazwa produktu | Ogniwo obciążnikowe w stylu S |
|---|---|
| Podanie | Wagi dźwigowe, waga |
| Materiał | Stali stopowej |
| Ochrona | IP68, |
| Dokładność | C3 |
| Nazwa produktu | Tensometryczna kompresja naciągu |
|---|---|
| Pojemność | 500 kg, 1000 kg |
| Precyzja | C2 |
| Zakres temperatury roboczej (℃) | -20 ~ + 55 |
| Sygnał | 3mv |
| Rodzaj komórek obciążenia | Komórka obciążeniowa typu bellow |
|---|---|
| Sygnał wyjściowy | 2mV/V |
| Pojemność | 10 kg-500 kg |
| Tworzywo | Stal stopowa lub stal nierdzewna |
| długość kabla | 2-3 metry |
| Nazwa produktu | Pojedyncza komórka obciążeniowa belki ścinanej |
|---|---|
| Pojemność | 500kg-2000kg |
| Podanie | Wagi podłogowe, wagi platformowe |
| Funkcja | Klejone, olejoodporne, wodoodporne i antykorozyjne |
| Sygnał | 2mv/v |
| Nazwa produktu | Ogniwo obciążnikowe typu belki ścinanej |
|---|---|
| Pojemność | 100kg, 200kg, 300kg, 500kg |
| Numer modelu | SD-08 |
| Materiał | Stal stopowa lub stal nierdzewna |
| Szczegóły pakowania | 1 szt. W pudełku, 20 szt. W kartonie |
| Materiał | Stali stopowych |
|---|---|
| Pojemność | 2t,3t,5t,10t |
| Sygnał wyjściowy | 2mV/V |
| Ochrona wody | IP67, IP68 |
| Typ ogniwa obciążeniowego | Tensometryczny czujnik tensometryczny, analogowy czujnik tensometryczny |
| Histereza | ±0,05% |
|---|---|
| Zakres pomiarowy | 0-1000 Mikroodkształcenia |
| Temperatura robocza | -20~+80 ℃ |
| Stosowanie | Czujnik ogniwa obciążnikowego |
| Materiał nośny | Aldehyd fenolowy/poliimid/epoksyd |
| Protect Name | S Wiązka obciążenia belki |
|---|---|
| Zakres wydajności | 500 kg 1000 kg 2000 kg 3000 kg 4000 kg 5000 kg |
| Sygnał wyjściowy | 3mv / v |
| aplikacji | Waga dźwigowa, skala zbiornika |
| Precyzja | 0,02% |
| materiał | Ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Precyzja | C3 |
| Ochrony | IP68 |
| Długość kabla | 10-15 metrów |
| Wczytaj typ komórki | Tensometryczny czujnik siły odkształcenia |
| Nazwa produktu | Komórka obciążeniowa czujnika masy |
|---|---|
| Pojemność | 30klb |
| Cechy | hermetycznie spawane, olejoodporne, wodoodporne |
| Model | CR-06 |
| Szczegóły pakowania | 1 jednostka w opakowaniu, |