| Materiał | stop aluminium |
|---|---|
| Rodzaj | Miniaturowy równoległy |
| Powiązane obciążenie | 1-50 kg |
| Ochrona wód | IP65 |
| Stosowanie | Skalę ważenia |
| Nazwa produktu | dwustronnie zakończone ogniwo obciążnikowe typu belka ścinana |
|---|---|
| Pojemność | 25kb-100kb |
| Funkcja | Wysoka celność |
| Podanie | Waga pomostowa, waga samochodowa, ważenie kolejowe |
| Szczegóły pakowania | 1 szt. Na opakowanie, 5 szt. Na karton |
| materiał | Stop aluminium |
|---|---|
| typu | S -Beam |
| Użycie | Skala dźwigowa |
| Ochrona wody | IP67 |
| Precyzja | C3 |
| Nazwa produktu | S Wpisz Load Cell |
|---|---|
| Pojemność | 1t-20t |
| Sygnał wyjściowy | 3mv |
| Funkcja | Kształt Z, ogniwo obciążnikowe, zabezpieczenie przed przeciążeniem |
| Precyzja | C2 |
| Materiał | Stal stopowa lub stal nierdzewna |
|---|---|
| skala | 500-2000 kg |
| Dokładność | C3 |
| Ochrona | IP67 |
| Długość kabla | 3-10 metrów |
| Nazwa produktu | Ogniwo obciążeniowe typu belki ścinającej |
|---|---|
| Pojemność | 100kg, 200kg, 300kg, 500kg |
| Numer modelu | SD-08 |
| Materiał | Stal stopowa lub stal nierdzewna |
| Szczegóły pakowania | 1 szt. w pudełku, 20 szt. w kartonie |
| Nazwa produktu | Ogniwo obciążnikowe tensometru |
|---|---|
| Pojemność | 100kg 200kg 300kg 500kg |
| Numer modelu | SD-08 |
| Materiał | Stal stopowa lub stal nierdzewna |
| Klasa dokładności | C3 |
| Materiał | Stal lub stop aluminium |
|---|---|
| Usługa | Zwyczajne |
| skradać się | ±0,05% pełnej skali |
| krzem | 4.7 x 0.22 x 0.02 |
| Temperatura pracy | -20 ~ +80 ℃, |
| Housing Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Theory | Strain Gage |
| Accuracy | ±0.5% Of Full Scale |
| Measurement Range | 0-1000 Psi |
| Safety Overload | 150% |
| Output | 1mv |
|---|---|
| Usage | Weighing Device |
| Theory | Strain Gauge Load Cell |
| Product name | Micro Load Cell |
| Material | Alloy Aluminum |