| materiał | Stop aluminium |
|---|---|
| Wczytaj typ komórki | Typ jednopunktowy |
| dane wyjściowe | 2mv / v |
| Ochrona wody | IP65 |
| Standard dokładności | OIML C3 |
| materiał | Stop aluminium |
|---|---|
| dane wyjściowe | 2mv / v |
| Długość kabla | 2-3 metry |
| aplikacji | Ławka w skali |
| Ochrona wody | IP65 |
| Materiał | Stali stopowej |
|---|---|
| Pojemność | 500-20 000 kg |
| Wyjście | 3mv/v |
| Dokładność | C3 |
| Długość kabla | 3-10 metrów |
| Ochrona wody | IP67 |
|---|---|
| Impedancja wejściowa | 650/350±5Ω |
| WRAŻLIWOŚĆ | 2,0 ± 10% mV/V |
| Maksymalne wzbudzenie | 15V |
| Efekty termiczne na wyjściu | ±0,001% pełnej skali/°F |
| Materiał | Stal stopowa lub stop aluminium |
|---|---|
| Liniowość | 0,2% FS |
| Rodzaj montażu | Mocowanie śrubowe |
| Powtarzalność | ≤0,01% pełnej skali |
| Histereza | ≤0,02% pełnego zakresu |
| Static Accuracy | ±0.1% |
|---|---|
| Dynamic | ≤5km/h |
| Output Signal | 1mv,1,5mv |
| Use | Weighing For Truck Axles |
| Model | TS-07 |
| materiał | Stop aluminium |
|---|---|
| Pojemność | 100-1000 kg |
| Precyzja | C2 / C3 |
| Długość kabla | 2-5 metrów |
| aplikacji | Skalę ważenia |
| Wykorzystanie | Skala żurawia |
|---|---|
| Efekty termiczne na wyjściu | ±0,001% pełnej skali/°F |
| WRAŻLIWOŚĆ | 2,0 ± 10% mV/V |
| Pojemność | 10, 20, 50, 100, 200, 500, 1000N |
| Produkcja | 2 mV/V |
| rozmiar kabla | φ5,0x3000mm |
|---|---|
| Model | SS-02 |
| Materiał | Stop aluminium |
| Waga | 0.5 kg |
| Użycie | Skala żurawia |
| rozmiar kabla | φ5,0x3000mm |
|---|---|
| Model | SS-02 |
| Materiał | Stop aluminium |
| Waga | 0.5 kg |
| Użycie | Skala żurawia |