| materiał | Ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Ochrona wody | IP66 |
| Nazwa produktu | Skrzynka połączeniowa obciążnika |
| Modelu | JP-02 |
| Szczegóły pakowania | 10 sztuk w kartonie |
| Nazwa produktu | Elektroniczna waga ogniwa obciążnikowego |
|---|---|
| Pojemność | 100Klb |
| Funkcja | Konstrukcja ze stali stopowej, hermetycznie zgrzewana, wodoodporna |
| aplikacji | Truck Scale, Ważenie Bridge |
| Czas dostawy | 25-30 dni |
| Nazwa produktu | Akcesoria do ogniw obciążnikowych |
|---|---|
| Modelu | JP-01 |
| materiał | Ze stali nierdzewnej |
| Funkcja | Wodoodporna struktura skorupy |
| Szczegóły pakowania | 1 sztuka w pudełku, 20 sztuk w kartonie |
| Certifications | NTEP, OIML |
|---|---|
| Theroy | Load Cell |
| Static Accuracy | ±0.1% |
| Division | 5kg |
| Use | Weighing For Truck Axles |
| Ochrona wody | IP67 |
|---|---|
| Impedancja wejściowa | 650/350±5Ω |
| WRAŻLIWOŚĆ | 2,0 ± 10% mV/V |
| Maksymalne wzbudzenie | 15V |
| Efekty termiczne na wyjściu | ±0,001% pełnej skali/°F |
| Wykorzystanie | Skala żurawia |
|---|---|
| Efekty termiczne na wyjściu | ±0,001% pełnej skali/°F |
| WRAŻLIWOŚĆ | 2,0 ± 10% mV/V |
| Pojemność | 10, 20, 50, 100, 200, 500, 1000N |
| Produkcja | 2 mV/V |
| Temp | -20-60°C |
|---|---|
| Dokładność | 0,02% FS |
| Rezystancja wejściowa | 400±10Ω |
| Długość kabla | 2-3 metry |
| Model | SPA-01 |
| Specyfikacja kabla | φ5 |
|---|---|
| Kabel | φ5, 2m |
| Temperatura pracy | -20°C do +60°C |
| Materiał | Stop aluminium |
| Model | SPA-05 |
| Napięcie wzbudzenia | 5VDC/10VDC |
|---|---|
| Cechy | Wysoka celność |
| Sygnał wyjściowy | Analogowe (mV/V), cyfrowe (RS485, CAN) |
| Długość kabla | 10-15 metrów |
| Skala | 1-50T |
| rozmiar kabla | φ5,0x3000mm |
|---|---|
| Model | SS-02 |
| Materiał | Stop aluminium |
| Waga | 0.5 kg |
| Użycie | Skala żurawia |