| materiał | Stop aluminium |
|---|---|
| Skala | 50-500 kg |
| czułość | 2mv / v |
| Precyzja | C3 |
| Stopień ochrony | IP66 |
| Precyzja | C3 |
|---|---|
| materiał | Stop aluminium |
| czułość | 2mv / v |
| Bezpieczeństwo przy obciążeniu | 120% |
| Maksymalna pojemność | 120kg |
| Zakres | 10kgf 20kgf 50kgf 70kgf |
|---|---|
| Średnica | 20mm |
| Moc znamionowa | 1,5±20%mV/V |
| Wstawianie | M3 Węzeł z przędzą |
| Zastosowanie | Elektroniczny sprzęt do ważenia |
| Szczegóły pakowania | 1 szt. w pudełku, 20 szt. w kartonie |
|---|---|
| Czas dostawy | 15-25 dni |
| Zasady płatności | T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | 2000 sztuk miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Materia | Stal stopowa |
|---|---|
| Pojemność | 0,5-7,5 t |
| Sygnał wyjściowy | 2mv / v |
| Precyzja | C3 |
| aplikacji | Ważenie przemysłowe |
| Materiał | Stali stopowych |
|---|---|
| Sygnał | 1,0mV/V |
| Skala | 10KN |
| Długość kabla | 3-6 metrów |
| Ochrona | IP65-66 |
| Materiał | Stali stopowych |
|---|---|
| Sygnał | 1,0mV/V |
| Skala | 10KN |
| Długość kabla | 3-6 metrów |
| Ochrona | IP65-66 |
| Powierzchnia | Kratka /gładka |
|---|---|
| Gęstość | 10 mm |
| Zasilanie | Prąd zmienny 220 V/50 Hz |
| Odpowiednie do | Ważenie samochodów ciężarowych i pojazdów |
| Długość | OEM |
| Features | High Precision Good Performance |
|---|---|
| Hysteresis | ≤0.02%F.S. |
| Mounting Type | Screw Mount |
| Capacity | 1-30t |
| Operating Temperature | -10 ℃-60 ℃ |
| Stopień obrony | IP67 |
|---|---|
| Pojemność | 1T-70T |
| Zastosowanie | Ważenie sprzętu przemysłowego i testowania rozciągania |
| Model | PR-01 |
| Nieliniowość | ≤±0,02% pełnej skali |