| Materiał | Stal stopowa lub stal nierdzewna |
|---|---|
| Sygnał | Anolog |
| Theroy | Miernik naprężeń |
| Ochrona wód | IP67 |
| Wyjście | 3mv/v |
| Materiał | Stali stopowej |
|---|---|
| Sygnał | 1,0 mv/v |
| skala | 10kN |
| Długość kabla | 3-6 metrów |
| Ochrona | IP65-66 |
| materiał | Stop aluminium lub stopu stali |
|---|---|
| Użycie | Skalę ważenia |
| Sygnał | 2mv / v |
| Kabel | 2-6 metrów |
| Ochrona wody | IP67 |
| Nazwa produktu | Mikroczujniki obciążnikowe |
|---|---|
| Pojemność | 100-300g |
| Materiał | stop aluminium |
| Zakres temperatury | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
| Szczegóły pakowania | 1 szt. W pudełku, 200 szt. W kartonie |
| Nazwa produktu | Ogniwo obciążeniowe typu belki ścinającej |
|---|---|
| Pojemność | 100kg, 200kg, 300kg, 500kg |
| Numer modelu | SD-08 |
| Materiał | Stal stopowa lub stal nierdzewna |
| Szczegóły pakowania | 1 szt. w pudełku, 20 szt. w kartonie |
| rozmiar kabla | φ5,4x3000mm |
|---|---|
| Waga | 0.5 kg |
| Styl | Promień S |
| Ochrona wody | IP67 |
| Wykorzystanie | Skala żurawia |
| Produkcja | 2 mV/V |
|---|---|
| WRAŻLIWOŚĆ | 2,0 ± 10% mV/V |
| Ochrona wody | IP67 |
| Nazwa produktu | Ogniwo obciążeniowe wiązki S |
| Maksymalne wzbudzenie | 15V |
| Typ ogniwa obciążeniowego | Czujnik tensometryczny |
|---|---|
| Pojemność | 10t-50t |
| Model | CR-05 |
| Zastosowanie | Ważenie przemysłowe |
| Cechy | Wysoka celność |
| Pojemność | 10T-100T |
|---|---|
| Stopień obrony | IP67 |
| Zastosowanie | Ważenie Przemysłowy pomiar siły rozciągającej i ściskającej |
| Model | CL-03 |
| Materia | Stali stopowych |
| Pojemność | 10, 20, 50, 100, 200, 500, 1000N |
|---|---|
| rozmiar kabla | φ5,4x3000mm |
| Zakres temperatury pracy | -65°F do 250°F |
| Materiał | Stal nierdzewna/stal stopowa |
| Styl | Promień S |