| Przesyłka | Na morzu |
|---|---|
| Płyta | gładki/w kratkę |
| Wysokość | Zależało |
| Gęstość | 10 mm |
| Powierzchnia | Kratka /gładka |
| Jednostki miary | Cale/milimetry |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Wodoszczelny | - Tak, proszę. |
| Teoria | Tensometr |
| Gwarancja | 1 rok |
| Teoria | Tensometr |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Dokładność | 00,01 mm |
| Zastosowanie | Stacja poboru opłat |
| Wielkość | 12 cali |
| Jednostki miary | Cale/milimetry |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Wodoszczelny | - Tak, proszę. |
| Teoria | Tensometr |
| Gwarancja | 1 rok |
| Teoria | Ogniwo obciążeniowe |
|---|---|
| Cechy | Przenośna waga |
| Zasilanie | AC 220 V/50 Hz lub DC 12 V |
| Typ wskaźnika | Bezprzewodowe 2,4G |
| Skala | 10t, 20t na podkładkę |
| Pojemność | 10-15T |
|---|---|
| Precyzja | 2-5% |
| materiał | Stal |
| Teoria | Wskaźnik odkształcenia |
| Test prędkości | 0-60 km / h |
| Zasilanie | AC 220 V/50 Hz lub DC 12 V |
|---|---|
| Zastosowanie | Ważenie osi pojazdu |
| Pojemność przechowywania danych | 100, 000 Rekordy |
| Szybkość ważenia | 3-20 km/godz |
| Skala | 10t, 20t na podkładkę |
| Zasilanie | AC 220 V/50 Hz lub DC 12 V |
|---|---|
| Zastosowanie | Ważenie osi pojazdu |
| Pojemność przechowywania danych | 100, 000 Rekordy |
| Szybkość ważenia | 3-20 km/godz |
| Skala | 10t, 20t na podkładkę |
| materiał | Stal |
|---|---|
| Maksymalna pojemność | 200t |
| Wczytaj typ komórki | Komórka obciążeniowa mostu lub ogniwo obciążnikowe kolumny |
| Największy rozmiar | 3,2 x 24 metry |
| Pokaz | Wskaźnik LED masy |