| materiał | Stal stopowa lub stal nierdzewna |
|---|---|
| aplikacji | Ważenie przemysłowe |
| Pojemność | 500-5000 kg |
| Wskaźnik | LED lub LCD |
| Maksymalny wymiar | 2x3 metry |
| Nazwa produktu | Skala podłogi przemysłowej |
|---|---|
| Klasa precyzji | III |
| Temperatura pracy | -10 ~+ 40 ° C. |
| Maksymalna czapka | 0,5T/1T/2T/3T/5T/8T/10T |
| Cechy | Zdalny wskaźnik z dużym LCD |
| Teoria | Ogniwo obciążeniowe |
|---|---|
| Cechy | Przenośna waga |
| Zasilanie | AC 220 V/50 Hz lub DC 12 V |
| Typ wskaźnika | Bezprzewodowe 2,4G |
| Skala | 10t, 20t na podkładkę |
| Maksymalna pojemność | 20 000 kg |
|---|---|
| Model | TS-07 |
| Podział | 5 kg |
| Ochrona wody | IP67 |
| Rozmiar podkładki | 500*400*30mm| 700*430*30mm| 800*430*39mm |
| materiał | Stal stopowa |
|---|---|
| Load Cell | Jedno ogniwo obciążnikowe z pojedynczym ścinaniem |
| Pojemność | 100 kg do 5 ton |
| Precyzja | 0,2% |
| Temperatura pracy | -10 ~ + 40 ° C |
| Features | High Precision Good Performance |
|---|---|
| Repeatability | ≤0.01%F.S. |
| Mounting Type | Screw Mount |
| Temperature Effect On Zero | ≤0.02%F.S./10℃ |
| Compensated Temperature | -10℃-50℃ |
| Features | High Precision Good Performance |
|---|---|
| Operating Temperature | -10 ℃-60 ℃ |
| Mounting Type | Screw Mount |
| Repeatability | ≤0.01%F.S. |
| Compensated Temperature | -10℃-50℃ |
| Temperatura pracy | -10 ℃ -60 ℃ |
|---|---|
| Rodzaj montażu | Mocowanie śrubowe |
| Powtarzalność | ≤0,01% pełnej skali |
| Temperatura skompensowana | -10℃-50℃ |
| Rezystancja izolacji | ≥5000 MΩ(100VDC) |
| Service | Customized |
|---|---|
| Carrier Material | Phenolic Aldehyde/ Polyimide/ Epoxy |
| Hysteresis | ±0.05% Full Scale |
| Feature | Micro Pressure Sensor |
| Model | HA Series |
| Material | Steel Or Alloy Aluminum |
|---|---|
| Feature | Micro Pressure Sensor |
| Creep | ±0.05% Full Scale |
| Dimensions | 5 Mm X 5 Mm |
| Working Temperature | -20~+80℃, |