| Materiał | Stal lub stop aluminium |
|---|---|
| Cechy | Mikro czujnik ciśnienia |
| Materiał nośnika | Aldehyd fenolowy/ Poliamid/ Epoksy |
| Temperatura pracy | -20 ~ +80 ℃, |
| Temperatura robocza | -20~+80 ℃ |
| materiał | Ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Ochrona wody | IP66 |
| Nazwa produktu | Skrzynka połączeniowa obciążnika |
| Modelu | JP-02 |
| Szczegóły pakowania | 10 sztuk w kartonie |
| Materiał | stop aluminium |
|---|---|
| Sygnał wyjściowy | 0,5 mv 0,1 mv, 2 mv |
| Długość przewodu | 400-1000mm |
| Ochrona wód | IP65 |
| Typ ogniwa obciążnikowego | Belka równoległa |
| Model | SPA-01 |
|---|---|
| Specyfikacja kabla | φ5 |
| Zasilanie | 10 V prądu stałego |
| Kabel | φ5, 2m |
| Dokładność | 0,02% FS |
| Zasilanie | 10 V prądu stałego |
|---|---|
| Wykorzystanie | Przetwornik pomiaru masy |
| Specyfikacja kabla | φ5.5 |
| Kabel | φ5, 2m |
| Zindywidualizowane | Przystępne. |
| Zakres | 10kgf 20kgf 50kgf 70kgf |
|---|---|
| Średnica | 20mm |
| Moc znamionowa | 1,5±20%mV/V |
| Wstawianie | M3 Węzeł z przędzą |
| Zastosowanie | Elektroniczny sprzęt do ważenia |
| Ochrona wody | IP67 |
|---|---|
| Impedancja wejściowa | 650/350±5Ω |
| WRAŻLIWOŚĆ | 2,0 ± 10% mV/V |
| Maksymalne wzbudzenie | 15V |
| Efekty termiczne na wyjściu | ±0,001% pełnej skali/°F |
| Temp | -20-60°C |
|---|---|
| Dokładność | 0,02% FS |
| Rezystancja wejściowa | 400±10Ω |
| Długość kabla | 2-3 metry |
| Model | SPA-01 |
| WRAŻLIWOŚĆ | 2,0 ± 0,2 mV/V |
|---|---|
| Rezystancja wejściowa | 400±10Ω |
| Zasilanie | 10 V prądu stałego |
| Temperatura pracy | -20°C do +60°C |
| Wykorzystanie | Przetwornik pomiaru masy |
| Wstawianie | M3 Węzeł z przędzą |
|---|---|
| Rezystancja wyjściowa | 350±10Ω |
| Klasa ochrony | IP65 |
| Materiał | Stop aluminium |
| Kompleksowy błąd | ≤±0,5% |