| Zasilanie | AC 220 V/50 Hz lub DC 12 V |
|---|---|
| Zastosowanie | Ważenie osi pojazdu, wagę ciężarówki, ważenie w ruchu |
| Pojemność przechowywania danych | 100, 000 Rekordy |
| Szybkość ważenia | 3-20 km/godz |
| Skala | 10t, 20t na podkładkę |
| Pojemność | 10-20t |
|---|---|
| Pokaz | LCD |
| Ochrona wody | IP65 |
| aplikacji | Ważenie samochodów ciężarowych |
| Podział | 5 kg |
| Pojemność | 10-20T |
|---|---|
| Wyświetlacz | LCD |
| Ochrona wody | IP65 |
| Aplikacja | Ważenie ciężarówek |
| Podział | 5 kg |