| Wykorzystanie | Skala żurawia |
|---|---|
| Efekty termiczne na wyjściu | ±0,001% pełnej skali/°F |
| WRAŻLIWOŚĆ | 2,0 ± 10% mV/V |
| Pojemność | 10, 20, 50, 100, 200, 500, 1000N |
| Produkcja | 2 mV/V |
| Materiał | Stali stopowej |
|---|---|
| Sygnał | 1,0 mv/v |
| skala | 10kN |
| Długość kabla | 3-6 metrów |
| Ochrona | IP65-66 |
| rozmiar kabla | φ5,0x3000mm |
|---|---|
| Model | SS-02 |
| Materiał | Stop aluminium |
| Waga | 0.5 kg |
| Użycie | Skala żurawia |
| rozmiar kabla | φ5,0x3000mm |
|---|---|
| Model | SS-02 |
| Materiał | Stop aluminium |
| Waga | 0.5 kg |
| Użycie | Skala żurawia |
| Materiał | Stali stopowych |
|---|---|
| Sygnał | 1,0mV/V |
| Skala | 10KN |
| Długość kabla | 3-6 metrów |
| Ochrona | IP65-66 |
| Materiał | Stali stopowych |
|---|---|
| Sygnał | 1,0mV/V |
| Skala | 10KN |
| Długość kabla | 3-6 metrów |
| Ochrona | IP65-66 |
| materiał | Stal |
|---|---|
| Maksymalna pojemność | 200t |
| Wczytaj typ komórki | Komórka obciążeniowa mostu lub ogniwo obciążnikowe kolumny |
| Największy rozmiar | 3,2 x 24 metry |
| Pokaz | Wskaźnik LED masy |
| Service | Customized |
|---|---|
| Carrier Material | Phenolic Aldehyde/ Polyimide/ Epoxy |
| Hysteresis | ±0.05% Full Scale |
| Feature | Micro Pressure Sensor |
| Model | HA Series |
| Nazwa produktu | Przemysłowe wagi podłogowe |
|---|---|
| Modelu | BG-01 |
| Zasilanie | Zasilacz AC / DC i akumulator |
| Pojemność | 100 kg, 150 kg, 200 kg, 300 kg, 600 kg |
| Czas dostawy | 15 dni |