| Materiał | stop aluminium |
|---|---|
| Sygnał wyjściowy | 0,5 mv 0,1 mv, 2 mv |
| Długość przewodu | 400-1000mm |
| Ochrona wód | IP65 |
| Typ ogniwa obciążnikowego | Belka równoległa |
| Nazwa produktu | Truck Scale Weighbridge |
|---|---|
| Pojemność | 10-100t |
| Szerokość dostępna | 3m, 3,2m, 3,4m |
| Usługi | Zwyczaj |
| Czas dostawy | 20 dni |
| Rodzaj montażu | Mocowanie śrubowe |
|---|---|
| Temperatura skompensowana | -10℃-50℃ |
| Wpływ temperatury na zero | ≤0,02% pełnej skali/10℃ |
| Cechy | Wysoka precyzja, dobra wydajność |
| Powtarzalność | ≤0,01% pełnej skali |
| Szczegóły pakowania | 1 szt. w pudełku, 20 szt. w kartonie |
|---|---|
| Czas dostawy | 15-25 dni |
| Zasady płatności | T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | 2000 sztuk miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| materiał | Stop aluminium |
|---|---|
| Skala | 50-500 kg |
| czułość | 2mv / v |
| Precyzja | C3 |
| Stopień ochrony | IP66 |
| Precyzja | C3 |
|---|---|
| Pojemność | 100 kg - 10 000 kg |
| styl | S wiązka |
| Sygnał | 2mv lub 3mv |
| Ochrona wody | IP67 |
| materiał | Stop aluminium |
|---|---|
| Wczytaj typ komórki | Typ jednopunktowy |
| dane wyjściowe | 2mv / v |
| Ochrona wody | IP65 |
| Standard dokładności | OIML C3 |
| materiał | Stop aluminium |
|---|---|
| Pojemność | 0,5-50 kg |
| Długość kabla | 20-100 cm |
| Ochrona wody | IP68 |
| Precyzja | C3 |
| materiał | Stop aluminium |
|---|---|
| Pojemność | 5 kg - 200 kg |
| Sygnał wyjściowy | 2mv / v |
| Wczytaj typ komórki | Równoległa ogniwo obciążnikowe |
| Długość kabla | 2-3 metry |
| materiał | Stop aluminium |
|---|---|
| Pojemność | 50-1000 kg |
| Wczytaj typ komórki | Równoległa wiązka |
| Sygnał wyjściowy | 2mv / v |
| Precyzja | C3 |