| materiał | Z tworzyw sztucznych |
|---|---|
| Pokaz | 6-cyfrowa czerwona dioda LED 30,5 mm |
| Użycie | Truck Scale, Ważenie Bridge |
| Jednostka ważąca | KG, TON |
| Interfejs | RS232C |
| Materiał | Plastikowy dom |
|---|---|
| Wyświetlacz | Duży wyświetlacz LCD |
| Maksymalna dywizja | 3000 |
| Komunikacja ogniwa obciążnikowego | 1-4 szt. Ogniwo obciążnikowe 350 Ohm |
| Operacja Temperatura | -10 °C (40 °C) |
| materiał | Ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Pokaz | Duży LCD |
| Max Division | 3000 |
| Komórka obciążeniowa | 1-4 szt. Obciążenie ogniwa 350 Ohm |
| Operacja Temperatura | -10 ° C ~ 40 ° C |
| Nazwa produktu | Ogniwo obciążeniowe typu belki ścinającej |
|---|---|
| Pojemność | 30kg, 100kg, 200kg, 300kg, 500kg |
| Numer modelu | SD-08 |
| Tworzywo | Stal stopowa lub stal nierdzewna |
| Szczegóły pakowania | 1 szt. W pudełku, 20 szt. W kartonie |
| materiał | Ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Pokaz | LED |
| aplikacji | Skala platformy |
| Temperatura pracy | 0 ℃ do 40 ℃ |
| Czas dostawy | 15 dni |
| Nazwa produktu | Skala podłogi przemysłowej |
|---|---|
| Klasa precyzji | III |
| Temperatura pracy | -10 ~+ 40 ° C. |
| Maksymalna czapka | 0,5T/1T/2T/3T/5T/8T/10T |
| Szczegóły pakowania | 1 sztuka w kartonie |
| Nazwa produktu | Skala podłogi przemysłowej |
|---|---|
| Klasa precyzji | III |
| Temperatura pracy | -10 ~+ 40 ° C. |
| Maksymalna czapka | 0,5T/1T/2T/3T/5T/8T/10T |
| Szczegóły pakowania | 1 sztuka w kartonie |
| Nazwa produktu | Skala podłogi przemysłowej |
|---|---|
| Klasa precyzji | III |
| Temperatura pracy | -10 ~+ 40 ° C. |
| Maksymalna czapka | 0,5T/1T/2T/3T/5T/8T/10T |
| Szczegóły pakowania | 1 sztuka w kartonie |
| Nazwa produktu | Skala podłogi przemysłowej |
|---|---|
| Klasa precyzji | III |
| Temperatura pracy | -10 ~+ 40 ° C. |
| Maksymalna czapka | 0,5T/1T/2T/3T/5T/8T/10T |
| Szczegóły pakowania | 1 sztuka w kartonie |