| Materiał | Stali stopowej |
|---|---|
| Podanie | Skala osobista |
| Sygnał wyjściowy | 1mv/v |
| Typ ogniwa obciążnikowego | czujnik tensometryczny |
| Pojemność | 40kg, 50kg |
| Wyjście | 1mv |
|---|---|
| Stosowanie | Urządzenie ważące, urządzenie medyczne, waga kuchenna, waga jubilerska |
| Teoria | Tensometryczny czujnik tensometryczny |
| Nazwa produktu | Mikro ogniwo obciążnikowe |
| Tworzywo | Stop aluminium |
| Nazwa produktu | Obustronnie zakończony ogniwo obciążnikowe |
|---|---|
| Pojemność | 50kb-150kb |
| Materiał | Konstrukcja ze stali stopowej, niklowana |
| Funkcja | Wysoka celność |
| Szczegóły pakowania | 1 szt. Za paczkę |
| Nazwa produktu | Ogniwo obciążnikowe belki ścinanej |
|---|---|
| Materiał | Stal stopowa, niklowana |
| Korzyść | olejoodporny, wodoodporny i antykorozyjny |
| Funkcja | Niezawodna wydajność |
| Nazwa produktu | S Wpisz Load Cell |
|---|---|
| Pojemność | 1t-20t |
| Sygnał wyjściowy | 3mv |
| Funkcja | Kształt Z, ogniwo obciążnikowe, zabezpieczenie przed przeciążeniem |
| Precyzja | C2 |
| Nazwa produktu | Miniaturowe ogniwo obciążnikowe |
|---|---|
| Funkcja | niska pojemność |
| Materiał | Stali stopowej |
| Pojemność | 10-50 kg |
| Szczegóły pakowania | 500 sztuk w kartonie |
| Nazwa produktu | Ogniwo obciążnikowe z podwójną belką ścinaną |
|---|---|
| Materiał | Stalo stopowe, niklowane |
| Zalety | olejoodporny, wodoodporny i antykorozyjny |
| Cechy | Niezawodna wydajność |
| Pojemność | 500 kg, 1 t, 2 t |
| Materiał | Stal lub stop aluminium |
|---|---|
| Usługa | Zwyczajne |
| skradać się | ±0,05% pełnej skali |
| krzem | 4.7 x 0.22 x 0.02 |
| Temperatura pracy | -20 ~ +80 ℃, |
| Output | 1mv |
|---|---|
| Usage | Weighing Device |
| Theory | Strain Gauge Load Cell |
| Product name | Micro Load Cell |
| Material | Alloy Aluminum |
| materiał | Stop aluminium |
|---|---|
| typu | S -Beam |
| Użycie | Skala dźwigowa |
| Ochrona wody | IP67 |
| Precyzja | C3 |