| Rodzaj | Belka ścinana |
|---|---|
| Histereza | ±0,02%FS, ±0,03%FS, ±0,05%FS |
| Rezystancja izolacji | ≥5000MΩ |
| Dokładność | 00,02% FS, 0,03% FS, 0,05% FS |
| Rezystancja wyjściowa | 700Ω±5Ω |
| Wykorzystanie | Skala żurawia |
|---|---|
| Efekty termiczne na wyjściu | ±0,001% pełnej skali/°F |
| WRAŻLIWOŚĆ | 2,0 ± 10% mV/V |
| Pojemność | 10, 20, 50, 100, 200, 500, 1000N |
| Produkcja | 2 mV/V |
| WRAŻLIWOŚĆ | 2,0 ± 0,05 mV/V |
|---|---|
| Znamionowy zakres temperatur | -10~+60℃ |
| Rezystancja wyjściowa | 700Ω±5Ω |
| Maksymalne wzbudzenie | 15V |
| Cechy | Niezawodna wydajność |
| Temp | -20-60°C |
|---|---|
| Dokładność | 0,02% FS |
| Rezystancja wejściowa | 400±10Ω |
| Długość kabla | 2-3 metry |
| Model | SPA-01 |
| WRAŻLIWOŚĆ | 2,0 ± 0,2 mV/V |
|---|---|
| Rezystancja wejściowa | 400±10Ω |
| Zasilanie | 10 V prądu stałego |
| Temperatura pracy | -20°C do +60°C |
| Wykorzystanie | Przetwornik pomiaru masy |
| Specyfikacja kabla | φ5 |
|---|---|
| Kabel | φ5, 2m |
| Temperatura pracy | -20°C do +60°C |
| Materiał | Stop aluminium |
| Model | SPA-05 |
| Specyfikacja kabla | φ5.5 |
|---|---|
| Temp | -20-60°C |
| Zasilanie | 10 V prądu stałego |
| Materiał | Stop aluminium |
| Temperatura skompensowana | -10°C do +40°C |
| Kabel | φ5, 2m |
|---|---|
| Dokładność | 0,02% FS |
| Zindywidualizowane | Przystępne. |
| Temperatura skompensowana | -10°C do +40°C |
| Materiał | Stop aluminium |
| Zasilanie | 10 V prądu stałego |
|---|---|
| Wykorzystanie | Przetwornik pomiaru masy |
| Specyfikacja kabla | φ5.5 |
| Kabel | φ5, 2m |
| Zindywidualizowane | Przystępne. |
| Specyfikacja kabla | φ5.5 |
|---|---|
| Temp | -20-60°C |
| Zasilanie | 10 V prądu stałego |
| Materiał | Stop aluminium |
| Temperatura skompensowana | -10°C do +40°C |